MediRaty również w SIDENCIE

MediRaty to obecnie bardzo popularne hasło. Możemy spotkać się z nim w prasie, mediach czy w prywatnych klinikach. Czym są i jak działają? 

Jeśli chcecie spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu lub macie przed sobą wysokie koszty leczenia kompleksowego, teraz możecie dokonać płatności za usługi stomatologiczne w dogodnych dla siebie ratach!
MediRaty – czym są i kto może z nich skorzystać?
MediRaty są jedyną w Polsce specjalistyczną pożyczką na prywatne leczenie. Co więcej ważne jest to, że operator MediRat, Medical Finance Group SA (MFGSA) to organizacja działająca od 2010 roku, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem satysfakcji klienta. Program ratalny pozwoli Ci bez obciążenia portfela zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Z MediRat skorzystać mogą osoby, które mają stałe dochody w wysokości powyżej tysiąca złotych, dysponują pełną zdolnością i nienaganną historią kredytową. Osoby takie mogą uzyskać finansowanie w ramach programu MediRaty bez oprocentowania, bez dodatkowych opłat i tylko ze składką ubezpieczenia, która nie przekracza 1% miesięcznie. Dzięki temu jest to najprostszy i najtańszy sposób skorzystania z usług, które nas interesują. 


Jak uzyskuje się pożyczkę?
Cała procedura pozyskania przez nas pożyczki na zabiegi stomatologiczne nie przekracza 10 minut. Wystarczy telefon do Konsultanta: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14). Wniosek można również złożyć za pośrednictwem Internetu w systemie e-MediRaty. Następnie otrzymujemy do podpisania umowę w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, po czym natychmiast środki są przelewane na rachunek kliniki i możemy udać się na leczenie. Co ważne, koszty leczenia mogą być rozłożone na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat w zależności od naszych preferencji. W przypadku gdy uda nam się spłacić wcześniej pożyczkę, nie zostanie pobrana opłata oraz dodatkowo zwrócona zostanie niewykorzystana część ubezpieczenia. 

Dzięki MediRatom możesz skorzystać z takich usług stomatologicznych jak:
•    leczenie zachowawcze
•    leczenie ortodontyczne
•    prace protetyczne
•    implanty zębowe i procedury implantoprotetyczne
•    stomatologię estetyczną
•    procedury chirurgiczne
•    pozostałe usługi i produkty, które ma swojej ofercie gabinet. 

Dzięki współpracy z MediRaty klinika stomatologiczna Sident oferuje swoim pacjentom leczenie zębów na dogodne raty z uproszczoną procedurą i szybkością finansowania. Więcej informacji na temat MediRat znajdziecie TUTAJ