Zapewniamy kompleksowe ambulatoryjne

leczenie stomatologiczne

podtlenek azotu.png Leczenie w podtlenku azotu Jedna z najskuteczniejszych metod uspokajania pacjentów – zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, borykających się z lękiem i stresem przed leczeniem stomatologicznym.

dzieci.png Stomatologia dziecięca Dbamy o ząbki dzieci w każdym wieku! W naszym centrum oferujemy możliwość leczenia dzieci niezależnie od wieku czy odczuwanego lęku.

implanty.png Implantologia Już wkrótce! Uzupełnienie braków zębowych przy pomocy implantów jest obecnie jedną z najlepszych metod pozwalających na odzyskanie utraconych zębów.

chirurgia.png Chirurgia stomatologiczna Chirurgia stomatologiczna to już nie tylko ekstrakcje, czyli usuwanie zębów. W zakresie tej dziedziny wykonywane są rozmaite zabiegi w obrębie jamy ustnej.

laser.png Laser Mikrochirurgia, biostymulacja, terapia fotodynamiczna, wybielanie zębów... Laser diodowy znajduje obecnie zastosowanie niemal w każdej dziedzinie stomatologii!

wybielanie 1.png Wybielanie Zabieg wybielania zębów ma na celu zmianę ich koloru na kolor bardziej pożądany – bez ingerencji mechanicznej, czyli redukcji tkanek zęba.

profilaktyka.png Profilaktyka i higienizacja Codzienna higiena jamy ustnej wraz z specjalistyczną profilaktyką stomatologiczną są niezbędne i absolutnie konieczne w celu zachowania zdrowia jamy ustnej, jak i całego organizmu!

stomatologia zachowawcza.png Stomatologia zachowawcza Stomatologia zachowawcza to przede wszystkim profilaktyka oraz leczenie skutków najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów - próchnicy - we wszystkich swoich odsłonach.

protetyka.png Protetyka stomatologiczna Odtwarzanie silnie zniszczonych zębów, uzupełnienie brakujących zębów, a także korekta estetyki zębów własnych to podstawowe zadania z zakresu protetyki.

dziąsła.png Leczenie chorób dziąseł i przyzębia Piękny uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale i zdrowe dziąsła! Periodontologia zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem chorób dziąseł, przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej.

RTG.png Pracownia RTG i 3D Wnikliwa i dokładna rentgenodiagnostyka oraz nowoczesne obrazowanie 3D, są podstawą ustalenia prawidłowego planu leczenia, jak i zapewnienia pacjentowi poczucia pełnego bezpieczeństwa.

endodoncja.png Endodoncja (leczenie kanałowe) Nowoczesne leczenie kanałowe daje możliwość uratowania wielu zębów niegdyś kwalifikowanych do usunięcia, a jak wszyscy dobrze wiedzą: nic nie zastąpi nam tego, co nasze.

ortodoncja.png Ortodoncja Prawidłowy zgryz to nie tylko kwestia estetyki – prawidłowe ustawienie zębów pomaga zmniejszyć ryzyko próchnicy, chorób dziąseł i przyzębia oraz zapobiega schorzeniom stawów skroniowo-żuchwowych.